...

poniedziałek, 15 sierpnia 2011

Lakier Vipera numer 814 + przypomnienie


Hi !
Dziś takie nudy, że praktycznie nic się nie chce. Cały dzień przesiedziałabym przed kompem znając mnie :) Jednak "zdrowy rozsądek" w postaci Mamy się odzywa i zgania mnie z krzesła :)

Dziś chcę Wam pokazać pazurki :)Dwie warstwy Vipery numer 814.

Kolo mogę określić jako... jagodowo-jogurtowy. Kolorek przywodzi mi na myśl lody o takim smaku :)Po dłuższym przypatrywaniu się w niego stwierdziłam, że to nie kolor dla mnie. Wolę inne, nie takie słodkie, prawie że różowe kolory. No, ale dwa dni wytrzymam :)

Krycie jest dość dobre, aczkolwiek w niektórych miejscach są prześwity pomimo dwóch dość grubych warstw. Nie chciałam nakładać trzeciej, bo po prostu nie lubię :)
Zobaczymy jak z trwałością, bo dziś pomalowałam nim pierwszy raz pazurki.

Nie widać tego na zdjęciach, ale na najmniejszym palcu zrobiły mi się jakieś dziwne "wypustki" i cały paznokieć jest taki lekko " chropowaty" a to tylko dlatego, że dotknęłam ciepłego talerza podczas jedzenia obiadu. To jest pierwszy lakier, który tak zachował się w styczności z ciepłem, pomimo tego, że był już dobrze wyschnięty, bo i drapanie i pocieranie mu straszne nie było :) Nie wiem czy jeszcze zdecyduję się na pomalowanie nim paznokci .


A tutaj reszta zdjęć


A Wy już miałyście ten lakier? Czy u Was też tak zachował się w styczności z gorącym ? Co myślicie o kolorze? Preferujecie takie, czy raczej " uciekacie z krzykiem" na widok takiego kolorku?


Na koniec przypominam, że jeszcze można się zgłaszać do loterii ! Koniec zgłoszeń dziś o 24:00 . Osoba, która zgłosi się po tej godzinie nie będzie brana już pod uwagę .
A tutaj link do notki o rozdaniu : KLIK

Do wygrania :5 komentarzy:

 1. Ja też nie lubię takich słodkich :D wole ostre kolorki, z charakterem :D
  Pozdrawiam:*

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja już wzięłam udział w rozdnaiu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. http://kosmetyki-moda-i-ja.blogspot.com/


  Moda, kosmetyki, recenzje! Zapraszam! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. A mi się takie kolorki podobają jest taki słodki :D
  http://kosmetolook.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Każdy może wyrazić swoja opinię ;*
Ale obrazliwych lepiej nie pisz...