...

sobota, 5 listopada 2011

Coś lekkiego i przyjemnego

Hi !
Przepraszam, że Was tak opuściłam, ale musiałam wkuć pierwiastki, bo w środę mam pytanie właśnie z tych pierwiastków. Ale już wszystko opanowałam, myślę, że obudzona w środku nocy i zapytana o Azot, Bar, Chlor, Węgiel czy Cynę powiedziałabym symbol bez zająknięcia.

A teraz przechodzimy sprawnym krokiem do tematu dzisiejszego posta.genialna Pati zapomniała odwrócić...
Jak już się domyślacie, dziś będzie o czasopismach.
Uwielbiam po męczącym dniu usiąść po turecku na łóżku, położyć gazetkę na kolanach i czytać, czytać, czytać....

Moje ulubione to :
Uzbierałam tylko trzy numery... W zasadzie to są trzy numery, którym udało się przetrwać u mnie w domu. ZAwsze kiedy tylko moja siostra przyjedzie robi porządki i wyrzuca moje ukochane gazety. Gdyby nie ona byłoby ich znacznie więcej.
Mam numer : (od góry) z Lipca, Sierpnia i Października.
Lubię go za to, że po prostu jest. Dużo fajnych porad na temat urody, mody.. I ciekawe raporty z życia ludzi. Kosz 3,99

Kolejne gazety....Moje pojedyncze numery Avanti i Hot moda&shoping.
Avanti (przynajmniej numer sierpniowy) posiada działy o urodzie i jest tam kilka praktycznych porad. Lubię go za to, że pokazuje ciekawe ciuszki, ale niestety wielkim minusem jest to, że pokazują ciuszki , które dochodzą często do 500 zł. Cena 4,50

Hot moda&shoping kupiłam tak przy okazji mój numer jest Październikowy. Również również dużo ciuszków... w zasadzie nie wiem, czy pokuszę się na kolejne numery, zobaczymy . Cena również taka jak w przypadku Avanti 4,50
I taka zupełna świezynka... FLESZ. W zasadzie, kto go nie zna ? :) Polska gazeta o Polskich gwiazdach. Do tego dużo praktycznych porad o modzie, urodzie i makijażu .
Właśnie za to go lubię. DO tego przystępna cena, bo tylko 1,50 ! Mam nadzieję, że nie zdrożeje w cudowny sposób :)
Jednak coś czuję, że niedługo ubędzie mi numer z Kingą Rusin, gdyż siostra się na niego sępi i chce, abym jej go podała przez drugą siostrę. Mówi, że będzie miała co czytać na przerwie.. niech jej będzie :)


Czasami połaszę się na jakąś gazetkę typu Bravo, ale to tylko ze względu na dodatek. Szczerze? Oglądam w nich tylko obrazki i lądują w szybkim tempie w koszu na śmieci :P


Kochane,
A Wy jakie gazety lubicie czytać?
Na co zwracacie w nich uwagę?
Czekam na komentarze

7 komentarzy:

 1. Ja czytam magazyny specjalistyczne o mandze i anime ("Otaku", "Akiba"). Czasami kupuję magazyny o modzie, jak tylko uda mi się wysępić troszkę kasy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. ja wolę poczytać plotki o gwiazdach w internecie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja jedynie czasami kupię Avanti. Za to moja mama często kupuje inne gazetki jak np hot shopping czy flesz. Lubię tez usiąść w Empiku i poczytać gazetkę o zdobieniu paznokci. Ja gazet nie kolekcjonuje (już nie :P) mam zazwyczaj tylko najnowsze numery;]

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja lubię gazety o tematyce : moda :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja obecnie rzadko kupuję gazety - kiedyś co miesiąc czytałam Urodę i Shape, czyli ogólnie tematyka urody, zdrowia, nowinek kosmetycznych, a także ćwiczeń i przeróżnych diet.

  OdpowiedzUsuń

Każdy może wyrazić swoja opinię ;*
Ale obrazliwych lepiej nie pisz...