...

poniedziałek, 13 sierpnia 2012

Można też i TAG :)

Hi !
Jk mija wam poniedziałek ? :)

Dziś przychodzę z Tagiem, od (a jakże) Dagusi :D

Tag nosi nazwę " Moje Sekrety" więc teraz macie szansę mnie troszkę poznać ;)ZASADY TAGU:
1. Każda oznaczona osoba musi opowiedzieć 5 faktów o sobie i zamieścić je na swoim blogu.
2. Następnie wybierasz przynajmniej 10 nowych osób do tagu.
3. Wymień w swoim poście osoby które otagowałeś i napisz kto otagował ciebie.
4. Nie oznaczaj ponownie osób, które są już oznakowane.
5. Dodaj baner zabawy (wyżej)
6. Zapraszamy do tagu wszystkie osoby nawet jeśli nie zostały otagowane, miłej zabawy :)

Sekret Pierwszy :
 Jestem straszną gadułą, tylko jakoś dosyć wstydliwą. Jeśli mam np zapytać Panią przechodzącą koło mnie o godzinę muszę 5 minut się do tego przygotowywać psychicznie :) Natomiast w swojskim gronie gadam, gadam, gadam i buzia mi się nie zamyka. Mama i Siostry czasem mają mnie dosyć. Tacie to nie przeszkadza.
Sekret Drugi:
 Mam dwie siostry, z czego jedna zawsze (pod względem nauki) była stawiana mi za wzór. Moja szkolna przygoda wciąż trwa,wciąż pracuję na jakieś wykształcenie, jednak wybitnym orłem nie jestem :) W klasach I-III miałam nagrody książkowe, w piątej pods miałam świadectwo z paskiem i jeszcze trafiło się w pierwszej gim. Jak będzie dalej, tego nie wiem, ale wiem, że moja siostra będzie dalej stawiana mi za wzór i za każdym razem rodzice będą powtarzać mi, że muszę być taka jak Jola, bo ona od pierwszej kl podstawówki aż do ukończenia szkoły miała świadectwa z paskiem . Cóż, życie. Ja taka nigdy nie będę :D

Sekret Trzeci:
W swoim życiu przeszłam dwie operacje. Być może czeka mnie jeszcze trzecia, chociaż ja się na nią nie zgodzę. Po drugiej operacji nie było ze mną najlepiej i do tej pory kiedy mam wejść na 3 piętro muszę przystanąć i odpocząć. Stwierdzam, że drugą operacje mi skopali, a zapewniali, że będzie lepiej. Jest gorzej. Ale nie użalam się nad sobą i nie proszę o litość ;)
Sekret Czwarty: 
Moim marzeniem jest zostać w przyszłości kosmetyczką lub fryzjerką. Do pracy typowo fizycznej, gdzie trzeba się narobić jak dziki wół się nie nadaję. Po prostu przez moją chorobę nie jestem w stanie wielu rzeczy zrobić szybko, gdyż potem mam wywieszony język na brodę i dyszę jak lokomotywa :D ( Patrz Sekret Trzeci)
Sekret Piąty:
Nie lubię sprzątać ! Nie umiem nawet prawidłowo zamieść podłogi ( śmiejcie się :D) Zawsze śmieci zgarynam z jednej strony na drugą a i tak zawsze zostaje na podłodze troszkę piasku czy czegokolwiek :)
W moich szafkach z ubraniami zawsze mam bałagan, a wszystko jest pogniecione ! Wolę już pomagać w kuchni, aniżeli łapać szmatę i ścierać kurze ;)
To tyle moich tajemnic, teraz poznałyście mnie (mam nadzieję) lepiej ;)
A teraz taguję :


14 komentarzy:

 1. Mam nadzieję, że mi wybaczysz, ale zbyt krótko jestem w blogowym świecie by dzielić się sekretami, mimo to bardzo mi miło, że o mnie pomyślałaś:*

  OdpowiedzUsuń
 2. ja mogłabym napisać to samo co Ty w 5 :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuje kochana za otagowanie :):*

  OdpowiedzUsuń
 4. Tag ? no dobra,skuszę się ;p

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawy tag. Mam podobnie co Ty w pkt 1 - przed rozmową z obcymi ludźmi muszę najpierw dużo przemyśleć :P

  OdpowiedzUsuń
 6. Hehe, widze, że polubiłaś Tagi :) Ciekawy :)
  Buziaki

  OdpowiedzUsuń
 7. dziękuję ♥ bardzo fajnie się czegoś więcej o Tobie dowiedzieć kochana :) ♥♥♥ a ja tam zagaduję gdzie popadnie :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo dziękuje za miły komentarzyk ;)
  Pozdrawiam serdecznie ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Cześć. Chciałabym Cię zaprosić do konkursu,który jest u mnie na blogu - możesz wygrać pierścionek fly wings - http://www.malgorzata-m.blogspot.com/2012/08/konkurs-z-la-bellepl.html .
  Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 10. lubię takie tagi, bo można się co nie co dowiedzieć o innych blogerkach ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Staraj się nie przejmować tym, że Twoja siostra jest stawiana za wzór. Każda z Was jest inna i posiada inne atuty. Z własnego doświadczenia wiem, że nagrody książkowe, czy świadectwa z czerwonym paskiem nie świadczą o naszej inteligencji/mądrości. Za parę lat nikt nie będzie pamiętać jaką to średnią mieliśmy na koniec podstawówki, gimnazjum, czy szkoły średniej. Najważniejsze jest to, jakimi jesteśmy ludźmi..a ja po prowadzeniu blogu widzę, że jesteś zdolną dziewczyną, która wkłada wiele serca i ciężkiej pracy w osiągnięciu celu.

  OdpowiedzUsuń

Każdy może wyrazić swoja opinię ;*
Ale obrazliwych lepiej nie pisz...