...

niedziela, 2 października 2011

Małe sprawy organizacyjne

Hi !
Co tam u Was ? U mnie piękny weekend. Słonko... ale to chyba już ostatni cieplutki week.. No nic, trzeba się nacieszyć słoneczkiem :)


W zasadzie nie mam zaplanowanej żadnej ciekawej notki, bo u mnie teraz niewiele się dzieje, ale dziś postanowiłam Wam coś napisać.

Słuchajcie: Otóż jest pewna mała sprawa, a dokładniej sprostowanie.

Wybaczcie, że tak długo musicie czekać na przesyłkę ( chodzi mi o te z Was, które wygrały w moim rozdaniu), ale po prostu nie mam kiedy iść na tą pocztę. Codziennie do domu wracam w godzinach 14-15 + odrabianie lekcji więc pocztę już praktycznie zamykają.
Ale postaram się w najbliższym czasie, jak znajdę tylko chwilkę, iść i to wysłać.

Kolejna sprawa jest taka: Posty pojawiają się teraz dosyć rzadko, wiadomo, nauka... w związku z czym przedłużam konkurs na komentatora... Nie wiem kiedy ogłoszę wyniki, ale oczywiście cały czas mozna komentować.. No zachęcam Was do tego, bo jak pamiętacie do wygrania jest pędzelek do Smoky i paletka cieni Sensique .

Także jeszcze raz Was przepraszam, mam nadzieję, że mi wybaczycie i bedziecie cierpliwe.

Buziole :*

Udanej niedzieli

8 komentarzy:

 1. Nie przejmuj się, dziewczyny na pewno poczekają.
  Ja staram się komentować każdą notkę ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie przejmuj się :> Ja mam jeszcze gorzej bo wracam do domu ok. 17-19 :<

  OdpowiedzUsuń
 4. To tak jak u mnie na blogu również nie mam czasu ... Nie przejmuj się poczekamy :)

  OdpowiedzUsuń
 5. ja jakoś chodze do 3 gim i wracam do domu też tak o 14-15, w 1h odrabiam lekcje a poczta jest czynna do godziny 18.30 w każdym mieście tak że nie wiem w czym ty masz problem :/

  OdpowiedzUsuń
 6. Zamiast się cieszyć, że ktoś ma dobre chęci, i robi rozdania, to narzekacie. Teraz tempo życia zwiększa się, więc nie dziw, że niektórym brakuje czasu. To ile ktoś poświęca czasu na naukę jest dopasowane do indywidualnych potrzeb.
  Ja chodzę do LO, na godziny popołudniowe (innej opcji nie ma, 1 klasy tak mają) i jakoś muszę z tym żyć, że lekcje kończę 18.30 potem zajęcia dodatkowe do 21.00 i nauka rano.

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 7. a ja już myślałam że może na poczcie wcięło gdzieś paczuszkę od ciebie, u mnie poczta jest czynna tylko do 16 więc się ci nie dziwię

  OdpowiedzUsuń

Każdy może wyrazić swoja opinię ;*
Ale obrazliwych lepiej nie pisz...